• Главная
 • Міська рада
 • Рішення №1615 від 05 вуресня 2019 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах”

Рішення №1615 від 05 вуресня 2019 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                                   VІI  скликання

Від  05 вересня   2019 року       № 1615

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
з метою зміни цільового призначення,
яка пропонується для продажу

на земельних торгах

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення та заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С.П. щодо необхідності прийняття рішення про затвердження лоту для продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності на земельних торгах, керуючись ст. 12, ст.ст.. 134-139 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Овруцької міської ради від 25.01.2019 р. № 1009  «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності сількогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Овруцької ОТГ, для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 30.08.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, що перебуває в комунальній власності, площею 4,2642 га. ( кадастровий номер 1824288400:09:000:0208) з «землі запасу» (код 16.00 відповідно до КВЦПЗ) на «для ведення фермерського господарства» (код 01.02 відповідно до КВЦПЗ).
 2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати право власності на земельну ділянку, вказані у п. 1 відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3.    Виставити на земельні торги для продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності, яка розташована на території Черепинського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, загальною площею 4,2642 га, цільове призначення – для ведення фермерського господарства, кадастровий номер земельної ділянки 1824288400:09:000:0208, Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.4.    Затвердити лот для продажу права оренди  на земельних торгах земельної ділянки зазначеної у п. 3 цього рішення.

 1. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати по лоту 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки що складає 3186.19 грн
 2. Встановити гарантійний внесок в розмірі 5% від стартової ціни продажу лоту, що становить 159 грн. 30 коп.
 3. Встановити значення кроку торгів у розмірі 0,5% від стартової ціни земельної ділянки що складає 93 грн .
 4. Встановити строк оренди 10 років.
 5. Встановити, що гарантійний внесок, сплачений переможцем земельних торгів до їх проведення, зараховується до річної орендної плати за перший рік користування земельною ділянкою, встановленою за результатами земельних торгів.
 6. Встановити, що до участі у земельних торгах для продажу права оренди допускаються громадяни та фермерські господарства зареєстровані у Овруцькому районі на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.
 7. Виконавцю земельних торгів оформити документацію щодо лотів для продажу земельних ділянок .
 8. Переможцю земельних торгів не пізніше трьох робочих днів з дня проведення земельних торгів відшкодувати витрати  Виконавцю земельних торгів ((Приватна фірма «ЮрЕкс». Юридична консультація та майнова експертиза») з виготовлення проекту землеустрою та агрохімічного паспорту.
 9. Річна орендна плата за перший рік користування земельною ділянкою, визначена за результатами земельних торгів, підлягає сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору оренди земельної ділянки.
 10. У випадку несплати у встановлений п. 12 даного рішення строк коштів за договором оренди земельної ділянки результати земельних торгів можуть бути анульовані. При цьому гарантійний внесок переможцю земельних торгів не повертається.
 11. Призначити дату проведення земельних торгів у терміни визначені законодавством України. Визначити місце проведення земельних торгів – м. Овруч вул. Тараса Шевченка, 43, зал засідань Овруцької міської ради.
 12. Доручити міському голові укласти від імені Овруцької міської ради договір оренди  земельної ділянки, яка виставляються на земельні торги із переможцем торгів.

Міський голова                                                                   І. Я. Коруд

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/09/16/rishennya-1615-vid-05-vuresnya-2019-roku-pro-zatverdzhennya-proektu-zemleustroyu-shhodo-vidvedennya-zemelnoyi-dilyanky-z-metoyu-zminy-tsilovogo-pryznachennya-yaka-proponuyetsya-dlya-prodazhu-na-zemeln/

 • 16.09.2019
 • 62 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*