Розпочато роботу над підготовкою Статуту територіальної громади
Міська рада

Розпочато роботу над підготовкою Статуту територіальної громади

15 червня 2026 року відбулася онлайн-зустріч представників Овруцької міської ради, модератором якої став секретар міської ради Віктор Кисіль, за участю керуючого справами виконавчого комітету міської ради Сергія Лобика, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Казмерчук, начальників відділів виконавчого комітету міської ради та окремих структурних підрозділів міської ради з керівником ГО «Доброчин» Наталією Дрозд та керівником Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії Олександром Підгірним щодо планування подальшої роботи над підготовкою Статуту Овруцької територіальної громади.
Читать дальше