Предупреждение: A non-numeric value encountered в файле /home/ovruch/public_html/modules/informationsystem/controller/show.php (строка 466)
Овруцький "Фаворит" відзначає 10 років волейбольної історії
Міська рада

Овруцький "Фаворит" відзначає 10 років волейбольної історії

26 жовтня, в ігровому спортивному залі ДЮСШ м. Овруч панувала урочиста атмосфера — тепло спогадів, спортивний азарт та щира радість зустрічі. З нагоди 10-річчя волейбольної команди «Фаворит» тут відбулася товариська гра, що об’єднала ветеранів спорту та молодих гравців, які зростали, дивлячись на приклад своїх наставників. Перед початком гри всі присутні схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи пам'ять Героїв, які віддали своє життя за незалежність і мир в Україні. Їхня відвага — це сила, що надихає й на спортивних майданчиках. Овруцький міський голова Іван КОРУД привітав команду «Фаворит» із ювілеєм, подякував гравцям за багаторічну активну участь у спортивному житті громади, вручив Почесну грамоту та сертифікат на придбання нової спортивної форми. А далі — захоплююча гра, сповнена емоцій та драйву, де команди показали характер та боротьбу. Ветерани дивували майстерністю, а молодь — швидкістю та натхненням. Команда «Фаворит», своєю грою, продовжує доводити, що наполегливість, дружба та відданість справі перетворюють звичайний матч на спортивне мистецтво, до якого залучається молодь громади.
Читать дальше

На півночі Житомирщини проведено розширену нараду посилення обороноздатності кордону

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із Головою ДПСУ Сергієм Дейнеко, командиром 21 армійського корпусу Валерієм Курачом, начальником 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Сергієм Мельником та керівниками прикордонних громад провели розширену нараду на півночі Житомирщини.
Читать дальше
Звернення Овруцького міського голови з приводу трагічного випадку на залізничному вокзалі
Міська рада

Звернення Овруцького міського голови з приводу трагічного випадку на залізничному вокзалі

Дорогі Овручани! Страшна звістка сколихнула Овруцьку громаду сьогодні. Унаслідок трагічного випадку на залізничному вокзалі в місті Овруч троє людей загинули на місці події, ще одинадцятеро отримали поранення, серед яких — жінка, яка, на жаль, померла в лікарні. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Від імені усієї громади висловлюю щирі співчуття родинам загиблих. Це невимовний біль і непоправна втрата для кожного з нас. У цей тяжкий час розділяємо скорботу з рідними та близькими загиблих. Вічна пам’ять загиблим… Овруцький міський голова                 Іван КОРУД
Читать дальше
Відбулося засідання виконкому
Міська рада

Відбулося засідання виконкому

23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради під головуванням міського голови Івана Коруда. У його роботі взяли участь начальники профільних відділів міськради, директори комунальних підприємств, старости. На порядку денному розглянуто 29 питань, по кожному із яких прийняті відповідні рішення.
Читать дальше